Премікси для свиней - корисна суміш біологічно активних добавок і наповнювача, яка використовується в годівлі свиней для забезпечення кормів поживністю і для стабілізації всіх фізіологічних процесів у тварини. 

Наша компанія представляє широкий асортимент якісних преміксів та концентратів для свиней, які підійдуть як великим тваринницьким підприємствам, так і маленьким домашнім господарствам. Наша продукція відрізняється високою якістю, так як вона виготовляється в Євросоюзі (Польща) і помірною ціною, так як ми є безпосереднім імпортером з самого заводу.

У нас Ви можете придбати:
- DSM Премікс 2% для відгодівлі свиней вагою 30-110 кг;
- DSM премікс 4% для свиней вагою 10-30 кг;
- DSM премікс 2% LP для супоросних свиноматок;
- DSM премікс 2,5% LK для лактуючих свиноматок;
- БМВД 20% для відгодівлі свиней 10-30 кг;
- БМВД 15% -12,5% -10% для відгодівлі свиней вагою 30-110 кг;
- Комбікорм предстартерний гранульований 100% (від 7 дня життя до 10 кг).

Основними перевагами наших і преміксів є:
- Високоякісний польський премікс DSM за розумною ціною;
- Безкоштовна доставка товару;
- Розробка раціонів, максимально вигідних саме для вашого господарства;
- Безкоштовний ветеринарний супровід;
- Зниження собівартості вашої продукції за рахунок використання оптимального по ціні та якості преміксу DSM а також ретельно підібраних компонентів комбікорму.

Купуйте премікси для свиней у нас! Фахівці, що працюють в нашій компанії, дадуть відповідь на всі ваші запитання. При покупці від 1 тонни товару - індивідуальний виїзд до клієнта з аналізом його кормової бази, складанням індивідуальних програм годівлі і ветеринарний супровід. Доставка можлива в будь-яке місто України.